Šķidrā kurināmā apkures katli

Uzņēmums MABUK piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu šķidrā kurināmā katlu remontam un apkopei, esam gatavi nodrošināt vienmērīgu jebkura zīmola sadzīves un daļēji rūpniecisko sistēmu darbību.

Šķidrā kurināmā katli ir alternatīva / papildinājums gāzes vai cietā kurināmā aprīkojumam. Tie atšķiras ar augstu veiktspēju, efektivitāti, drošību, darbību bez traucējumiem vairākus gadus.

Bet! Pārkāpjot ekspluatācijas noteikumus vai lietojot zemas kvalitātes degvielu, spiediena pazemināšanās, galveno elementu piesārņojumu gadījumā, problēmas var rasties jebkurā laikā. Nav nepieciešams atlikt speciālista izsaukumu, jo tas var radīt lielas problēmas un nepieciešamību veikt nopietnāku katla remontu.

MABUK darbinieki palīdzēs jums izvairīties no problēmām ar apkures iekārtām – mēs pieņemam pasūtījumus grīdas un pie sienas uzstādāmo šķidrā kurināmā apkures katlu apkalpošanai.

Veicam:

  • profilaktiskās apkopes – tīrām siltummaini, elektrodus, degļus;
  • aprīkojuma servisu bez mezglu un detaļu nomaiņas;
  • plānotās apkures katlu apkopes – ar mezglu tīrīšanu, darbības parametru iestatīšanu;
  • avārijas un kapitālais remonts – ar aprīkojuma demontāžu, nolietoto detaļu nomaiņu, jaunu palīgmateriālu uzstādīšanu, savienojošajiem elementiem.

Piedāvājam arī katlu māju remontu un apkopi rūpniecības objektos.
Mums ir pieredze zīmolu Herz, Buderus, Dakon, De Dietrich, Geminox, Hogfors lampo, Laka Laatukattila, Oertli, Osby Parca, Protherm katlu apkalpošanā. Esam gatavi atjaunot arī jūsu šķidrā kurināmā sistēmu.

Pieprasīt
zvanu atpakaļ.

Zvana laikā precizēsim nianses un piedāvāsim
labāko risinājumu