Cietā kurināmā apkures katli

Viena no uzņēmuma MABUK darbības jomam ir cietā kurināmā katlu apkope un remonts. Mēs strādājam ar vietējām un importa iekārtām, atlasam un piegādājam rezerves daļas.

Mūsdienu cietā kurināmā apkures katli nodrošina augstu veiktspēju, jaudu un tos ir viegli apkalpot. Tomēr joprojām ir nepieciešama katla apkalpošana vismaz reizi gadā. Saskaņā ar noteikumiem tiek notīrīts siltummainis, tiek pārbaudīta ūdens temperatūra, automātikas stāvoklis, tiek veikti profilakses darbi.

Tas ļauj nodrošināt drošu apkures sistēmas darbību, novērst detaļu un lielu sastāvdaļu bojājumus, samazināt avārijas situāciju iespējamību.

Ja vēlaties samazināt risku palikt aukstā laikā bez apkures, neaizmirstiet par cietā kurināmā katlu savlaicīgu apkopi.

Uzņēmums MABUK piedāvā savu palīdzību: Apkures iekārtu apkope un remonts ir mūsu pakalpojumu galvenie veidi.

Mūsu piedāvājumi

Mēs pieņemam pasūtījumus čuguna un tērauda katlu apkopei un remontam.
Pie mums Jūs varat pasūtīt:

  • aprīkojuma un skursteņa stāvokļa diagnostiku;
  • vilces, savienojumu hermētiskumu, darba spiedienamērījumus sistēmā, citu mezglu funkcionalitātes pārbaudi;
  • sadegšanas kameras, degļa, siltummaiņa, filtru, netīrumu savācēju tīrīšanu;
  • nodilušo detaļu nomaiņu;
  • vadības bloka iestatīšanu un regulēšanu;
  • katlu palaišanu – malkas, uz oglēm, granulām, briketēm (ieskaitot kūdras).

Mēs piedāvājam katlu māju uzturēšanu un remontu industriālos objektos, jebkura veida katlu komponentu un rezerves daļu izvēli, piegādi un uzstādīšanu.

Uzņēmuma MABUK darbinieki nodrošina operatīvu un kvalitatīvu visa darba klāsta izpildi, daudzi no kuriem strādā uzņēmumā kopš tā dibināšanas (2011. gadā). Mūsu uzņēmuma aktīvos ietilpst zīmolu Grandeg, Pelltech, Laka Laatukattila, Hogfors lampo, Alfa Plam, Attack Pellet, Burnit, Centrometal, Lumo, Astra, Grobiņas SPMK, KAU, Oertli, Osby Parca, Unical katlu apkope un remonts.

Ja jums ir citas markas apkures katls, droši zvaniet uz MABUK: mūsu speciālisti ir profesionāļi ar daudzu gadu praktisku pieredzi. Tajā pašā laikā viņi regulāri uzlabo savas prasmes, un var viegli novērst visas problēmas.

Pieprasīt
zvanu atpakaļ.

Zvana laikā precizēsim nianses un piedāvāsim
labāko risinājumu